הצוות הבכיר

אורי פלדמן

מנכ"ל

לאורי פלדמן ניסיון רב בתעשיית ההייטק, עם יותר משלושה עשורים בניהול עסקים בינלאומיים. דרכו המקצועית החלה באמצע שנות השמונים באורבוטק, חברה מובילה בתחום ראיית המכונה (סימול בנאסדק: ORBK), שם כיהן במשרות בכירות בישראל ובארצות הברית. ב-15 השנים הבאות, כיהן כמנכ"ל ומייסד של מספר חברות תוכנה, אחת מהן בהיקף של עשרות מיליוני דולרים והיתר חברות סטארט-אפ. מר פלדמן מעורב בנוסף בבנקאות השקעות, על מנת לסייע לחברות טכנולוגיה שבסיסן בישראל לגייס כספים מעבר לים ולעזור לתאגידים בינלאומיים למצוא הזדמנויות למיזוגים ורכישות בישראל. למר פלדמן תואר BSc בהנדסת חשמל מהמכון הטכנולוגי – הטכניון בישראל, ותואר MSM מאוניברסיטת בוסטון.

ד"ר דניאל מאיר

מייסד, סמנכ"ל טכנולוגי ראשי

ד"ר דניאל מאיר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הלייזר ומוליכים למחצה למתקנים אלקטרואופטיים. הוא יזם סדרתי, ומאחוריו יותר מ-20 שנות ניהול בתחום ההייטק. הוא היה שותף מייסד בקיארו, חברת Terabit router שהגיע לשווי שוק של 1.5 מיליארד דולר. מאוחר יותר כיהן כסמנכ"ל מו"פ פיתוח לייזר בחברת אופטיגו, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית של ישראל. לד"ר מאיר תואר PhD בפיזיקה ממכון וויצמן למדע, בבעלותו 30 פטנטים הרשומים בארצות הברית והוא פרסם 40 מאמרים מדעיים בכתבי עת, ביניהם 'מדע וטבע'.

דוד בן נעים

סמנכ"ל כספים

מר בן נעים הוא מנכ"ל די.בי.אן. שירותים פיננסיים בע"מ, חברה המציעה מיקור חוץ לשירותים פיננסיים לחברות ציבוריות ופרטיות. באמצעות החברה, כיהן מר בן נעים כמנהל כספים חיצוני של מגוון רחב של חברות: Emerald Medical Applications Corp., Tempramed Inc., Vonetize PLC, יונט קרדיט שירותים פיננסיים בע"מ, תודוס מדיקל בע"מ. מר בן נעים כיהן בנוסף כמנהל הכספים במספר חברות בתעשיות הביו-רפואה והטכנולוגיה. למר בן נעים תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה, הוא רו"ח מוסמך בוגר מכללת רמת גן ויש לו תואר MBA מהמכללה האקדמית אונו.

ד"ר איציק כהן

מומחה בפיתוח לייזר

ד"ר איציק כהן הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, עם תואר שני בפיזיקת לייזר יישומית ותואר דוקטור בתיאוריה של טכנולוגיות קוונטום. ד"ר כהן המשיך במחקרו כעמית פוסט-דוקטורט בתכנית ע"ש מארי קירי באוניברסיטת ארהוס בדנמרק (בין המלגות היוקרתיות באירופה). הוא עבד במספר שיתופי פעולה בתפר שבין פיסיקה תיאורטית ופיסיקה ניסויית ופרסם 15 מאמרים שעברו ביקורת עמיתים.

ד"ר דגנית דוד

מנהלת פיתוח יישומים

ד"ר דגנית דוד היא מומחית במחקר ופיתוח חומרים. בשמונה השנים האחרונות, פיתחה חומרים חדשניים לתעשיות ההדפסה והרפואה. היא הקימה את מעבדת הפיתוח והתמקדה בשיפור שתלי סיליקון בחברת Biosense Webster, חברה של ג'ונסון & ג'ונסון (סימול בנאסדק: JNJ). לאחר מכן פיתחה סוגי דיו מוליכים ותומכים למעגלים מודפסים (PCB) בחברת Nano Dimension (סימול בנאסדק: NNDM). לד"ר דוד תואר PhD בהנדסת חומרים מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, בבעלותה 2 פטנטים רשומים בארצות הברית והיא פרסמה שני מאמרים בכתבי עת מדעיים.

משה גדיד

מהנדס מכונות בכיר

משה גדיד הוא מהנדס מנוסה בתחום המחקר והפיתוח בהנדסת מכונות. בשנים עברו, עבד במספר חברות כגון סקודיקס, שטראוס מים ואפי מתן, בתכנון ובניית מודלים של מכונות חדשות, מחקר ופיתוח של טיהור מים תוך תמיכה בהנדסת המוצר וניתוח בעיות יסוד בתחום התרמודינמיקה.

למר גדיד ניסיון בתכנון ופיתוח מדפסות; בניית אבטיפוס ויישום בייצור המוני.

משה הוא בעל תואר BSc בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון.

אלכס גנסון

מנהל צוות הנדסת מכונות

אלכס גנסון הוא מהנדס מכונות בכיר המנוסה במו"פ של מערכות מולטי-דיסציפלינריות מורכבות.

בעשרים השנים האחרונות, עבד אלכס כמתכנן בכיר ב-Eyeway Vision, אלביט מערכות, והיחידה הטכנולוגית של כוחות היבשה בצה"ל כמתכנן בכיר של מערכות אופטו-מכניות ממוזערות מורכבות ורכיבים למוצרי צריכה בתחום המציאות הרבודה.

למר גנסון תואר BSc בהנדסת מכונות מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ותואר MSc בהנדסת אלקטרו-אופטיקה מאוניברסיטת בן גוריון.

אפרת חסיד

מנהלת רכש

אפרת חסיד היא מנהל הרכש, האחראית לניהול הרכש והפעילות הלוגיסטית לאורך שרשרת האספקה.

לגב' חסיד ניהיון קודם בסביבת הייטק וחברות סטארט-אפ בתחומי התקשורת, אלקטרו-אופטיקה ורפואה, וביניהן ECI טלקום, אופטיגו מערכות, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית ו-Procared Diagnostics.

נועה מגון

מנהלת המשרד

לגב' מגון מעל 20 שנות ניסיון כמזכירת חברה, עוזרת אישית ומנהלת משרד בקבוצת ברק קפיטל, קבוצת השקעות בינלאומית מובילה.

לנועה תואר ראשון בארכיאולוגיה וגיאוגרפיה מאוניברסיטת תל אביב.

דירקטוריון

גיורא קורנבלאו

יו"ר הדירקטוריון

גיורא קורנבלאו הוא מנכ"ל חממת טרה לאב ביקנעם עילית. הוא מכהן בנוסף בדירקטוריונים של פילדאין, ערוגה חקלאות ומקאלו אופטיקה.

גיורא בוגר פרויקט תלפיות, ויש לו תואר BSc בפיזיקה ומתמטיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר דניאל מאיר

מייסד, סמנכ"ל טכנולוגי ראשי

ד"ר דניאל מאיר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הלייזר ומוליכים למחצה למתקנים אלקטרואופטיים. הוא יזם סדרתי, ומאחוריו יותר מ-20 שנות ניהול בתחום ההייטק. הוא היה שותף מייסד בקיארו, חברת Terabit router שהגיע לשווי שוק של 1.5 מיליארד דולר. מאוחר יותר כיהן כסמנכ"ל מו"פ פיתוח לייזר בחברת אופטיגו, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית של ישראל. לד"ר מאיר תואר PhD בפיזיקה ממכון וויצמן למדע, בבעלותו 30 פטנטים הרשומים בארצות הברית והוא פרסם 40 מאמרים מדעיים בכתבי עת, ביניהם 'מדע וטבע'.

אורי פלדמן

מנכ"ל

לאורי פלדמן ניסיון רב בתעשיית ההייטק, עם יותר משלושה עשורים בניהול עסקים בינלאומיים. דרכו המקצועית החלה באמצע שנות השמונים באורבוטק, חברה מובילה בתחום ראיית המכונה (סימול בנאסדק: ORBK), שם כיהן במשרות בכירות בישראל ובארצות הברית. ב-15 השנים הבאות, כיהן כמנכ"ל ומייסד של מספר חברות תוכנה, אחת מהן בהיקף של עשרות מיליוני דולרים והיתר חברות סטארט-אפ. מר פלדמן מעורב בנוסף בבנקאות השקעות, על מנת לסייע לחברות טכנולוגיה שבסיסן בישראל לגייס כספים מעבר לים ולעזור לתאגידים בינלאומיים למצוא הזדמנויות למיזוגים ורכישות בישראל. למר פלדמן תואר BSc בהנדסת חשמל מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ותואר MSM מאוניברסיטת בוסטון.

אורית צחר

דירקטורית חיצונית

אורית צחר היא מומחית בינלאומית באסטרטגיה ארגונית. היא ייסדה את חברת היעוץ Oz Consulting, ומלווה לקוחות גדולים בישראל ובעולם. לפני כן, מילאה מספר תפקידי ניהול בתעשיית ההיי-טק, שם עסקה בהובלת שינויים מורכבים. הגב' צחר עסקה בעריכת דין (משפט מסחרי ושוק ההון) במשך כ-7 שנים, ומאחוריה שירות קבע של מספר שנים כקצינה בחיל האוויר. לגב' צחר תואר MBA בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ותואר LLB מאוניברסיטת תל אביב. היא מגשרת מוסמכת מטעם משרד המשפטים, בעלת הסמכה בחשיבה עיצובית (Design Thinking) מבית הספר להנדסה באוניברסיטת וירג'יניה, והסמכה בנושא מנהיגות חזונית (Visionary leadership) מאוניברסיטת Macquarie סידני, אוסטרליה. במשך ארבע שנים כיהנה כדירקטורית חיצונית בחברת קאנומד- תעשיות קנאביס רפואי בע"מ. 

הרולד וינר, PhD

דירקטור

דר' הרולד וינר הוא מייסד ושותף כללי בשותפות טרה ונצ'רס ובטרה לאב ונצ'רס, קרן הון הסיכון המובילה בישראל להשקעה בשלבים מוקדמים. עם יותר מ-30 שנות ניסיון תעשייתי ותפעולי, הרולד הוא ותיק בעולם הביוטכנולוגייה, הכימיה, תוספי המזון, קלין-טק ומו"פ תאגידי, בישראל כמו גם ברחבי העולם. בטרם ייסד את טרה, הרול הוביל פיתוח מוצר ועסקים בחברות 'ארומור' ו'אלגה טכנולוגיות' – ששתיהן נרכשו. להרולד תואר PhD בכימייה שימושית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, הוא מחבר-שותף ביותר מ-30 מאמריםמדעיים ופטנטנים בכתבי עת בינלאומיים יוקרתיים.

אורלי גרטי סרוסי

דירקטורית חיצונית

גב' גרטי סרוסי היא דירקטורית מקצועית ויועצת עצמאית.

בתפקידיה הקודמים, כיהנה הגב' גרטי סרוסי כמנהלת לשכת התאגידים העירוניים בעיריית תל אביב-יפו, היתה סגנית מנהל המחלקה לפיקוח על השווקים ברשות לניירות ערך בישראל. בתחילת הקריירה שלה, עבדה בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיתה עוזרת מרצה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. לגב' גרטי סרוסי תואר ראשון ותואר שני בכלכלה וחשבונאות, ותואר מוסמך (MPA) במנהל ציבורי מבית הספר קנדי לממשל באוניברסיטת הרווארד.

יו מ. אוונס III

דירקטור

יו הוא המייסד וחבר הנהלה ב-3D ונצ'רס (www.3dventures.com), קבוצת השקעות הממוקדת בחברות הדפסה בתלת מימד. בין השנים 2013-2019 כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי ודיגיטציה בחברת 3D Systems. בשנים 1992-2013 עבד כאנליסט ומנהל תיקי השקעות בקבוצת T. Rowe Price. ליו תואר ראשון מאוניברסיטת וירגיניה ותואר MBA מאוניברסיטת סטנפורד.

ועדה מייעצת

עמוס פרידמן

ועדה מייעצת

עמוס פרידמן הוא סמנכ"ל תפעול בארן מחקר, פיתוח ודגמים בע"מ. לעמוס ניסיון רב בתחום הדפסת תלת מימד, שכן אחד מתפקידיו הוא תפעול לשכת שירותי ההדפסה בתלת מימד בארן.

פרופסור גדעון לוי

ועדה מייעצת

פרופסור גדעון לוי הוא עמית ותיק באקדמיה הבינלאומית להנדסת ייצור (ICRP). הקריירה של פרופסור לוי משלבת תעשייה ואקדמיה, בשני מסלולים מקבילים. פעולותיו מוקדשות בעיקר לקידום מו"פ בתחומי הייצור / מכניקה / אלקטרוניקה בתעשיות מכניות מתקדמות בשוויץ. היה פרופסור באוניברסיטה למדעים שימושיים, סט. גאלן, יזם וניהל את מכון iRPD לפיתוח מהיר של מוצרים. פרופסור לוי הוא אחד החלוצים הראשונים (1997) בלמידה בשטח של הדפסה בתלת מימד. הוא אחראי לפיתוח משפחת החומרים PA-12 – הנפוצה ביותר בשוק ה-SLS והכניס לשוק את החומרים DuraForm™, DuraForm™ Flex, DuraForm™ HST, CastForm™ וחומרי SLS אחרים. לפרופסור לוי יותר מ-30 פטנטים, הוא פרסם ביותר מ-200 פרסומים מדעיים וטכניים וזכה בפרסים רבים עבור תרומתו לתחום הייצור התוספתי.

3DM Digital Manufacturing LTD, 13 Ha'amal st, Building B, Rosh Ha'ayin, Israel