הצוות הבכיר

עידו איילון

מנכ"ל

עידו אילון, מנהל עסקי בעל ניסיון רחב וחשיבה בינלאומית, הוא מנכ"ל וחבר דירקטוריון של 3DM. לעידו ניסיון רב בענף ההדפסה התלת ממדית בתפקידים שונים. הוא החל את דרכו בתעשייה עם Stratasys (נאסד"ק: SSYS) שם מילא תפקידים בישראל, צפון אמריקה ואסיה פסיפיק. בהיותו קרוב לשוק וללקוחות, הוא צבר ניסיון ותובנות רבות על תעשיית ההדפסה בתלת מימד, שלל היישומים והטכנולוגיות, כמו גם על לקוחותיה. בתפקידו האחרון לפני שהצטרף ל-3DM, עידו כיהן בתפקיד סמנכ"ל מכירות ושיווק ב- Massivit (TASE: MSVT) והוביל את ארגון השווק והמכירות של החברה ברחבי העולם. לעידו תואר Bsc בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת בן-גוריון.

ד"ר דניאל מאיר

מייסד, סמנכ"ל טכנולוגי ראשי

ד"ר דניאל מאיר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הלייזר ומוליכים למחצה למתקנים אלקטרואופטיים. הוא יזם סדרתי, ומאחוריו יותר מ-20 שנות ניהול בתחום ההייטק. הוא היה שותף מייסד בקיארו, חברת Terabit router שהגיע לשווי שוק של 1.5 מיליארד דולר. מאוחר יותר כיהן כסמנכ"ל מו"פ פיתוח לייזר בחברת אופטיגו, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית של ישראל. לד"ר מאיר תואר PhD בפיזיקה ממכון וויצמן למדע, בבעלותו 30 פטנטים הרשומים בארצות הברית והוא פרסם 40 מאמרים מדעיים בכתבי עת, ביניהם 'מדע וטבע'.

דוד בן נעים

סמנכ"ל כספים

מר בן נעים הוא מנכ"ל די.בי.אן. שירותים פיננסיים בע"מ, חברה המציעה מיקור חוץ לשירותים פיננסיים לחברות ציבוריות ופרטיות. באמצעות החברה, כיהן מר בן נעים כמנהל כספים חיצוני של מגוון רחב של חברות: Emerald Medical Applications Corp., Tempramed Inc., Vonetize PLC, יונט קרדיט שירותים פיננסיים בע"מ, תודוס מדיקל בע"מ. מר בן נעים כיהן בנוסף כמנהל הכספים במספר חברות בתעשיות הביו-רפואה והטכנולוגיה. למר בן נעים תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה, הוא רו"ח מוסמך בוגר מכללת רמת גן ויש לו תואר MBA מהמכללה האקדמית אונו.

נועה מגון

מנהלת המשרד

לגב' מגון מעל 20 שנות ניסיון כמזכירת חברה, עוזרת אישית ומנהלת משרד בקבוצת בראק קפיטל, קבוצת השקעות בינלאומית מובילה.

לנועה תואר ראשון בארכיאולוגיה וגיאוגרפיה מאוניברסיטת תל אביב.

ריקי

ד"ר ריקי חיחינשוילי

פיזיקאית תיאורטית מתכננת לייזרים

ד"ר ריקי חיחינשוילי עבדה כחוקרת יישומית באלביט מערכות בפרוייקטים שעסקו בהולכת גלים. מחקר הדוקטורט שלה שהתבצע באימפריאל קולג' לונדון עסק בתחום הפיסיקה של חומרים גרגיריים ונקבוביים עם יישומים לתאי דלק. מחקרה בתואר השני היה בתחום של כאוס קוונטי והתבצע בטכניון. היא פירסמה 4 מאמרים.

אסיה אהרוני

סמנכ"לית מחקר ופיתוח

אסיה אהרוני בעלת ניסיון עשיר כמנהלת פרוגרם ומובילת צוות הנדסת מערכת. בתפקידיה הקודמים, רכשה ידע רב בתחום ההדפסה הדיגיטלית בכלל ובטכנולוגית ה Inkjet בפרט.

בתפקידה האחרון, אסיה הובילה מספר צוותים אשר פיתחו פתרונות שונים עבור מערכות הדפסה דיגיטליות. לאסיה תואר MSc ותואר MBA מאוניברסיטת תל אביב.

שאול ליימן

פיזיקאי ניסיוני פיתוח ראשי הדפסה

שאול ליימן הוא פיסיקאי בכיר, המוביל את קבוצת הפיתוח האופטית ב- 3DM. יחד עם הקבוצה, הוא אחראי על תכן, הרכבות ואינטגרציה של ראש ההדפסה התלת-מימד המתקדם שלנו.

שאול החזיק במשרת ראש צוות מערכות הדמיה בחברת Landa-Labs וכמהנדס מערכת בחברת נובה מכשירי מדידה.

שאול בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל, בוגר תואר ראשון בפיסיקה, בוגר תואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל-אביב וכן בעל 4 שנים של מחקר בפיסיקה תיאורטית, בתוכנית ללימודי תואר שלישי של אוניברסיטת בר-אילן.

שאול אב לשלושה, איש מעבדה בעל אינטואיציה פיזיקלית וראש אנליטי, גאה במיוחד להיות חלק מחברת 3DM.

אלכס גנסון

מנהל צוות הנדסת מכונות

אלכס גנסון הוא מהנדס מכונות בכיר המנוסה במו"פ של מערכות מולטי-דיסציפלינריות מורכבות.

בעשרים השנים האחרונות, עבד אלכס כמתכנן בכיר ב-Eyeway Vision, אלביט מערכות, והיחידה הטכנולוגית של כוחות היבשה בצה"ל כמתכנן בכיר של מערכות אופטו-מכניות ממוזערות מורכבות ורכיבים למוצרי צריכה בתחום המציאות הרבודה.

למר גנסון תואר BSc בהנדסת מכונות מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ותואר MSc בהנדסת אלקטרו-אופטיקה מאוניברסיטת בן גוריון.

אפרת חסיד

מנהלת רכש

אפרת חסיד היא מנהל הרכש, האחראית לניהול הרכש והפעילות הלוגיסטית לאורך שרשרת האספקה.

לגב' חסיד ניהיון קודם בסביבת הייטק וחברות סטארט-אפ בתחומי התקשורת, אלקטרו-אופטיקה ורפואה, וביניהן ECI טלקום, אופטיגו מערכות, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית ו-Procared Diagnostics.

דירקטוריון

אסטורה מודנה

יו"ר הדירקטוריון

אסטורה הוא שותף – מנהל של קרן Terra Venture Partners.
קרן הון – סיכון מובילה בשלב המוקדם (Early – Stage), אשר מתמקדת בטכנולוגיות סביבתיות ובתחום הבריאות. אסטורה בעל ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בקרנות הון – סיכון.
לפני שייסד את Terra  עבד בקרן Israel Seed Partners ושימש כיועץ ב  – McKinsey בפריז ובמילאנו.
מומחה רב – תרבותי, דובר שוטף של השפות: איטלקית, עברית, אנגלית וצרפתית.
לאסטורה דוקטורט בפיזיקה מה – "Imperial College", UK ופוסט דוקטורט מ – "Ecole Polytechnique", France ,ומחזיק ביותר מ – 25 מאמרים מדעיים שפורסמו.

ד"ר דניאל מאיר

מייסד, סמנכ"ל טכנולוגי ראשי

ד"ר דניאל מאיר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הלייזר ומוליכים למחצה למתקנים אלקטרואופטיים. הוא יזם סדרתי, ומאחוריו יותר מ-20 שנות ניהול בתחום ההייטק. הוא היה שותף מייסד בקיארו, חברת Terabit router שהגיע לשווי שוק של 1.5 מיליארד דולר. מאוחר יותר כיהן כסמנכ"ל מו"פ פיתוח לייזר בחברת אופטיגו, שנרכשה על ידי התעשייה האווירית של ישראל. לד"ר מאיר תואר PhD בפיזיקה ממכון וויצמן למדע, בבעלותו 30 פטנטים הרשומים בארצות הברית והוא פרסם 40 מאמרים מדעיים בכתבי עת, ביניהם 'מדע וטבע'.

אורית צחר

דירקטורית חיצונית

אורית צחר היא מומחית בינלאומית באסטרטגיה ארגונית. היא ייסדה את חברת היעוץ Oz Consulting, ומלווה לקוחות גדולים בישראל ובעולם. לפני כן, מילאה מספר תפקידי ניהול בתעשיית ההיי-טק, שם עסקה בהובלת שינויים מורכבים. הגב' צחר עסקה בעריכת דין (משפט מסחרי ושוק ההון) במשך כ-7 שנים, ומאחוריה שירות קבע של מספר שנים כקצינה בחיל האוויר. לגב' צחר תואר MBA בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ותואר LLB מאוניברסיטת תל אביב. היא מגשרת מוסמכת מטעם משרד המשפטים, בעלת הסמכה בחשיבה עיצובית (Design Thinking) מבית הספר להנדסה באוניברסיטת וירג'יניה, והסמכה בנושא מנהיגות חזונית (Visionary leadership) מאוניברסיטת Macquarie סידני, אוסטרליה. במשך ארבע שנים כיהנה כדירקטורית חיצונית בחברת קאנומד- תעשיות קנאביס רפואי בע"מ. 

הרולד וינר, PhD

דירקטור

דר' הרולד וינר הוא מייסד ושותף כללי בשותפות טרה ונצ'רס ובטרה לאב ונצ'רס, קרן הון הסיכון המובילה בישראל להשקעה בשלבים מוקדמים. עם יותר מ-30 שנות ניסיון תעשייתי ותפעולי, הרולד הוא ותיק בעולם הביוטכנולוגייה, הכימיה, תוספי המזון, קלין-טק ומו"פ תאגידי, בישראל כמו גם ברחבי העולם. בטרם ייסד את טרה, הרול הוביל פיתוח מוצר ועסקים בחברות 'ארומור' ו'אלגה טכנולוגיות' – ששתיהן נרכשו. להרולד תואר PhD בכימייה שימושית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, הוא מחבר-שותף ביותר מ-30 מאמריםמדעיים ופטנטנים בכתבי עת בינלאומיים יוקרתיים.

אורלי גרטי סרוסי

דירקטורית חיצונית

גב' גרטי סרוסי היא דירקטורית מקצועית ויועצת עצמאית.

בתפקידיה הקודמים, כיהנה הגב' גרטי סרוסי כמנהלת לשכת התאגידים העירוניים בעיריית תל אביב-יפו, היתה סגנית מנהל המחלקה לפיקוח על השווקים ברשות לניירות ערך בישראל. בתחילת הקריירה שלה, עבדה בבורסה לניירות ערך בתל אביב והיתה עוזרת מרצה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. לגב' גרטי סרוסי תואר ראשון ותואר שני בכלכלה וחשבונאות, ותואר מוסמך (MPA) במנהל ציבורי מבית הספר קנדי לממשל באוניברסיטת הרווארד.

יו מ. אוונס III

דירקטור

יו הוא המייסד וחבר הנהלה ב-3D ונצ'רס (www.3dventures.com), קבוצת השקעות הממוקדת בחברות הדפסה בתלת מימד. בין השנים 2013-2019 כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי ודיגיטציה בחברת 3D Systems. בשנים 1992-2013 עבד כאנליסט ומנהל תיקי השקעות בקבוצת T. Rowe Price. ליו תואר ראשון מאוניברסיטת וירגיניה ותואר MBA מאוניברסיטת סטנפורד.

עידו איילון

מנכ"ל ודירקטור

עידו איילון, מנהל עסקי בעל ניסיון רחב וחשיבה בינלאומית, הוא מנכ"ל וחבר דירקטוריון של 3DM. לעידו ניסיון רב בענף ההדפסה התלת ממדית בתפקידים שונים. הוא החל את דרכו בתעשייה עם Stratasys (נאסד"ק: SSYS) שם מילא תפקידים בישראל, צפון אמריקה ואסיה פסיפיק. בהיותו קרוב לשוק וללקוחות, הוא צבר ניסיון ותובנות רבות על תעשיית ההדפסה בתלת מימד, שלל היישומים והטכנולוגיות, כמו גם על לקוחותיה. בתפקידו האחרון לפני שהצטרף ל-3DM, עידו כיהן בתפקיד סמנכ"ל מכירות ושיווק ב- Massivit (TASE: MSVT) והוביל את ארגון השווק והמכירות של החברה ברחבי העולם. לעידו תואר Bsc בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת בן-גוריון.

ועדה מייעצת

רוברט משל

ועדה מייעצת

מונע מתשוקה לחדשנות, אני תמיד מחפש הזדמנויות להתפתחות והשפעה משמעותית. במהלך הקריירה הקמתי וניהלתי חברות סטארט-אפ ושימשתי בתפקידים בכירים בתאגידים גדולים. כעת אני מנהל את רשת הייצור בתלת ממד (Siemens Additive Manufacturing Network) של סימנס תוכנה לתעשייה עם צוות של למעלה מ50 אנשי מוצר, פיתוח ושיווק. לפני כן, שימשתי כדירקטור אסטרטגיה, כדירקטור לניהול מוצר ויועץ עסקי בסימנס. אני מחזיק בתואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל עסקים מבית הספר לעסקים קלוג Kellogg School of Business at Northwestern.

פרופסור גדעון לוי

ועדה מייעצת

פרופסור גדעון לוי הוא עמית ותיק באקדמיה הבינלאומית להנדסת ייצור (ICRP). הקריירה של פרופסור לוי משלבת תעשייה ואקדמיה, בשני מסלולים מקבילים. פעולותיו מוקדשות בעיקר לקידום מו"פ בתחומי הייצור / מכניקה / אלקטרוניקה בתעשיות מכניות מתקדמות בשוויץ. היה פרופסור באוניברסיטה למדעים שימושיים, סט. גאלן, יזם וניהל את מכון iRPD לפיתוח מהיר של מוצרים. פרופסור לוי הוא אחד החלוצים הראשונים (1997) בלמידה בשטח של הדפסה בתלת מימד. הוא אחראי לפיתוח משפחת החומרים PA-12 – הנפוצה ביותר בשוק ה-SLS והכניס לשוק את החומרים DuraForm™, DuraForm™ Flex, DuraForm™ HST, CastForm™ וחומרי SLS אחרים. לפרופסור לוי יותר מ-30 פטנטים, הוא פרסם ביותר מ-200 פרסומים מדעיים וטכניים וזכה בפרסים רבים עבור תרומתו לתחום הייצור התוספתי.

אסף לוי

ועדה מייעצת

יועץ עסקי לחברות בשלבים שונים מסטארטפים ועד לתאגידים הגדולים בישראל.

מוביל תהליכי אסטרטגיה וחדשנות ומלווה השקעות בחברות פרטיות וציבוריות מהמובילות בישראל בינהן בז"ן וכי"ל.

ניסיון רב בחברות ציבוריות כולל ייעוץ עסקי ואסטרטגי עם דגש טכנולוגי-מוצרי, ליווי תהליכי הנפקה וגיוס הון תוך עבודה מול משקיעים פרטים ומוסדיים.


פרופסור גדעון לוי

ועדה מייעצת

פרופסור גדעון לוי הוא עמית ותיק באקדמיה הבינלאומית להנדסת ייצור (ICRP). הקריירה של פרופסור לוי משלבת תעשייה ואקדמיה, בשני מסלולים מקבילים. פעולותיו מוקדשות בעיקר לקידום מו"פ בתחומי הייצור / מכניקה / אלקטרוניקה בתעשיות מכניות מתקדמות בשוויץ. היה פרופסור באוניברסיטה למדעים שימושיים, סט. גאלן, יזם וניהל את מכון iRPD לפיתוח מהיר של מוצרים. פרופסור לוי הוא אחד החלוצים הראשונים (1997) בלמידה בשטח של הדפסה בתלת מימד. הוא אחראי לפיתוח משפחת החומרים PA-12 – הנפוצה ביותר בשוק ה-SLS והכניס לשוק את החומרים DuraForm™, DuraForm™ Flex, DuraForm™ HST, CastForm™ וחומרי SLS אחרים. לפרופסור לוי יותר מ-30 פטנטים, הוא פרסם ביותר מ-200 פרסומים מדעיים וטכניים וזכה בפרסים רבים עבור תרומתו לתחום הייצור התוספתי.

3DM Digital Manufacturing LTD, 13 Ha'amal st, Building B, Rosh Ha'ayin, Israel