אודות

3DM היא חברת סטארט אפ ישראלית, שנוסדה ב-2016 ואשר נסחרת בבורסה של תל אביב (DM3). החברה היא שחקנית חדשה בשוק הדפסת תלת מימד של פלסטיק פולימרי לתעשייה, המכוונת להאצת צמיחת השוק על ידי פתיחת הדפסת תלת מימד תעשייתית למגוון רחב של יישומים והעברתה לייצור המוני אמיתי.

הטכנולוגיה פורצת הדרך של 3DM המוגנת בפטנט, תאפשר השגת איכות הדפסה תעשייתית תוך שימוש בכל חומר תרמו-פלסטי, רזולוציית הדפסה גבוהה, בעלות הדפסה נמוכה משמעותית.

איכות הדפסה
ללא תקדים

Created with Sketch.

גְמִישׁוּת חומר
תרמו-פלסטי

מחירי הדפסה
נמוכים יותר

החזון שלנו הוא להוביל את מהפכת ההדפסה התעשייתית בפלסטיקה, לפתוח את השוק למגוון רחב של יישומים בכל סוגי הפלסטיק, הגדלת הכדאיות הכלכלית של הדפסה עשרות מונים בהשוואה לחלופות ההדפסה הקיימות.

הטכנולוגיה שלנו

טכנולוגיית ראש ההדפסה SLS של 3DM מבוססת על אלומת לייזר מקבילה שמאיצה את מהירות ההדפסה ואת התפוקה תוך הגדלת רזולוציית ההדפסה. התוצאה היא הפחתה משמעותית בעלות ההדפסה (עד פי 10) בהשוואה למדפסות התלת מימד המובילות הנוכחיות ויכולות הדפסת פרטים קטנים יותר.

טכנולוגיית הליבה היא לייזר מוליך למחצה (semiconductor laser) שפותחה על ידי החברה במיוחד עבור הדפסת תלת מימד. היא מאפשרת שיפור איכות החלק והשגת אותם ביצועים מכניים מעולים (עד פי 10 טובים יותר) בכל שלושת הממדים עם כל חומר תרמו-פלסטי. הלייזר הוא מכשיר קטן (כמה מילימטרים בגודל), בעל הספק גבוה ועלות נמוכה. הדבר מאפשר לחברה לשלב באופן חסכוני עד שישה לייזרים באלומה אחת להגברת עוצמת האלומה ומהירות ההדפסה. תכונה חשובה של טכנולוגיית לייזר זו היא היכולת לכוון לפי הצורך את אורך הגל שלה כך שתתאים באופן מושלם לתכונות ההיתוך האופטימליות של כל החומרים התרמו-פלסטיים, תוך הפיכת הטכנולוגיה של 3DM לאדישה לחומר ההדפסה, ופותחת אותה ליישומי שוק כמעט בלתי מוגבלים.

קשרי משקיעים

DM3

361.10

0.00%

0.00

11-07-2024 16:50

צרו איתנו קשר

3DM Digital Manufacturing LTD, 13 Ha'amal st, Building B, Rosh Ha'ayin, Israel